Краснопілля туристичне

Джерело Архистратига Михаїла - Краснопілля

Джерело Архистратига Михаїла - Краснопілля

У кожному містечку України є особливі місця, які привертають увагу своєю природною красою та духовною атмосферою. Одним з таких місць є джерело Архистратига Михаїла в селищі Краснопілля. Знакова подія відбулася в Краснопіллі з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Настоятель місцевої церкви здійснив освячення Джерела Архистратига Михаїла та купелі "Живоносне джерело", які розташовані в урочищі Бабачина.
Краснопілля
Від дороги в'ється лісова стежина, яка веде до джерела та купелі.
Краснопілля
Джерело Архистратига Михаїла
Краснопілля
Хрест біля джерела.
Краснопілля
Купель «Живоносне джерело» в урочищі Бабачина

Люди вірять, що вода у цій купелі має здатність очищати тіло, душу та розряджати негативну енергію. Багато людей вважають цю купель місцем відновлення, зцілення та отримання душевного спокою.

Краснопілля
Джерело Архистратига Михаїла та купель «Живоносне джерело» в урочищі Бабачина.

Джерело Архистратига Михаїла та купель "Живоносне джерело" в урочищі Бабачина в селищі Краснопілля - це особливе місце, яке зберігає свою духовну та природну цінність. Воно приваблює людей своєю красою, цілющими властивостями води та спокоєм, який можна відчути, перебуваючи в цьому місці. Відвідування джерела подарує, окрім незабутнього враження, можливість побути в гармонії з природою та самим собою. Автор тексу і фото: Юрій Чернієвський.